Stěhování Praha Vyklízení Stěhovací služba

Vyklízení bytů Praha

 

Dědíte byt? Prodáváte byt a kupujete si nový? Zkrátka a jednoduše, potřebujete vyklidit bytový i nebytový prostor v Praze a nevíte si rady? Jednoduché řešení najdete právě u nás. I ženy dnes žijí samy a nemají tak často nikoho, kdo by jim pomohl vyklidit byt, ze kterého se budou stěhovat jinam, nebo byt jako pozůstalost po někom blízkém. Právě pro ně a nejen pro ně je tu naše služba, která se o vyklizení vašeho bytu v Praze postará.

 
Ať se jedná o nábytek, podlahy, drobné věci, vzácnosti, křehké nebo těžké věci. To všechno a různé další věci mohou znamenat při vyklízení pro řadu lidí problém. Těžké prosklené skříně se špatně nesou, hlavně pokud jste na vyklízení bytu v Praze sami a proto je lepší mít tým zkušených a silných lidí, kteří vám vyklidí byt v Praze rychle a se vší opatrností, ať se jedná o cokoli.

 
Pokud potřebujete vyklidit byt v Praze, který je pln věcí které už nepotřebujete, není pro nás problém pro vás zajistit i odstranění těchto starých pro vás již nepoužitelných věcí. Nemusíte se tedy vůbec nijak stresovat ani namáhat či zašpinit od starých krámů, to vše vám vyklidíme z vašeho bytu v Praze my.

 
Cenu za vyklizení vašeho bytu v Praze si s námi dohodnete podle toho, o kolik věcí k vyklizení se jedná a také podle velikosti vyklízeného objektu. Samozřejmě pro nás není překážkou žádný prostor, ať už se jedná o sklep či půdu. Pro mnohé lidi může být velkou překážkou při vyklízení také schodiště či malý výtah, tento problém však my dokážeme snadno vyřešit, popřípadě jsme připraveni i na demontáž a opětné složení nábytku apod. Vyklízení bytů v Praze je pro nás hračka, tak proč by to pro vás mělo představovat problém, stačí si u nás objednat naše služby.

Pojištění vůči poškození

Česká pojišťovna

Veškerý náklad, který převážíme,
Vaše věci a nábytek jsou automaticky
pojištěny u České pojišťovny.

Jedinečná nabídka

Zapůjčíme Vám automobil a jednoho kvalifikovaného pracovníka.

Kontaktujte nás

ASV Hrubý
tel.: +420 602 244 056

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakty

ASV stěhování - Žitomírská 640/3, 101 00 Praha 10 - Vršovice - tel.: +420 602 244 056