Stěhování Praha Vyklízení Stěhovací služba

Vyklízení Praha

 

Vyklízíme sklepy a půdy, pozůstalosti, byty nebo domy s cenou dle dohody, a to podle velikosti objektu a počtu věcí. Pokud se chystáte rozšířit vaše bydlení a místo půdy postavit obytné místnosti, neváhejte nás kontaktovat - půdu vám před zahájením stavebních prací vyklidíme. 

 

To samé uděláme se sklepem, kde se mnohdy nachází spousta harampádí, které nemají pro vás cenu. Vyklízení půd děláme především před půdní vestavbou anebo před rekonstrukcí střechy.

 

Provádíme odstranění nánosů holubího trusu z prostoru půdy.  

 

Vyklízení sklepů zajišťujeme včetně možného bourání starých sklepních kójí, nebo před rekonstrukcí stoupaček. Vyklízení bytů a nebytových prostor zajišťujeme pro soukromé osoby i pro družstva a společenství vlastníků. Jedná se o komplexní službu včetně zajištění odvozu odpadu, vyklizení a následného uklizení prostoru. 

 

Spousta domů v Praze má sklep, většina domů má půdu, obě tato místa často slouží jen k uskladnění starých věcí, nebo věcí co se nepoužívají často, až pak skoro vůbec. Tyto prostory se přitom dají využít i jinak, jako soukromá klubovna, pracovní místnost, nebo i jako bytový prostor k bydlení. Pokud ale chcete rekonstruovat váš sklep nebo půdu, pak musíte vyklidit většinou veškeré věci, co jste tam dali buď vy, nebo někdo před vámi. Nechce se vám vyklízet staré, špinavé, věci z místa zatuchlého a plného pavučin? Právě proto jsme tu my, abychom za vás tyto prostory rychle, šetrně, profesionálně vyklidili.

 

Vyklízení bytových i nebytových prostor jednotlivců nebo rodin v Praze vám zajistíme za adekvátní cenu dohodou a to podle toho o kolik věcí k vyklizení se jedná, o jaké a kolik prostorů. Krom vyklízení těchto prostor vám zajistíme i odstranění nánosů holubího trusu z prostoru půdy, nebo bourání starých sklepních kójí apod..

 

Ptáte se co s vyklizenými věcmi, pokud už vám k ničemu nejsou? I to vám dokážeme zařídit, budete-li mít starost s vyklízením jakýchkoli prostor v Praze, odpad z tohoto vyklízení odvezeme a prostor následně i slušně uklidíme. Vyklizení, odvoz odpadků a úklid, to vše patří do našich komplexních služeb ohledně vyklízení bytových i nebytových prostor v Praze.

 

Nezapomínejte, že vyklízení Praha harampádí, nepoužitelných věcí a jiného nepořádku, ale i věcí k dalšímu přestěhování znamená dobré časové naplánování práce. Znamená to ale také spousta fyzické námahy, spousta špíny, zápachu ale i nezdarů při přenášení věcí, které nechcete vyhodit. To vše za vás uděláme my, rychle a opatrně, tak aby naše práce proběhla podle vašich představ ať už se jedná o křehké starožitnosti, nebo nepořádek který už nechcete nikdy vidět. Naše vyklízecí služba v Praze je služba která se vám bude líbit.

Napište nám

Pokud máte dotazy, vyplňte prosím tento stručný formulář. Na vaše otázky vám rádi odpovíme co nejrychleji. Případně telefonujte: ASV Hrubý tel.: +420 271 721 323 fax: +420 271 726 579 mobil: +420 602 244 056
E-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

Pojištění vůči poškození

Česká pojišťovna

Veškerý náklad, který převážíme,
Vaše věci a nábytek jsou automaticky
pojištěny u České pojišťovny.

Jedinečná nabídka

Zapůjčíme Vám automobil a jednoho kvalifikovaného pracovníka.

Kontaktujte nás

ASV Hrubý
tel.: +420 602 244 056

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakty

ASV stěhování - Žitomírská 640/3, 101 00 Praha 10 - Vršovice - tel.: +420 602 244 056