Stěhování Praha Vyklízení Stěhovací služba

Vyklízení pozůstalostí Praha

Máte svůj vlastní byt jako ze škatulky? Máte pozůstalosti, které tak nevypadají, ale chcete je zrekonstruovat nebo prodat? Ať už tak či tak, rozhodně nikdo nechce ve svých pozůstalostech v Praze mít nepořádek, nebo staré harampádí, nebo prostě jen věci, které by našly své uplatnění jinde a rozhodně při rekonstrukci nebo při jiných úpravách mohou překážet, nebo jsou naopak tak vzácné, že by se mohly rozbít. Právě proto potřebujete tyto pozůstalosti v Praze vyklidit.

 

Co když ale nemáte čas, nebo jste sám a vyklízení pozůstalostí v Praze by vám zabralo mnoho času a sil? Máme pro vás řešení, nabízíme totiž vyklízení pozůstalostí, bytových i nebytových prostor ať už soukromníkům či firmám. K vyklízení pozůstalostí je potřeba technika, nejlépe vícero lidí co mají sílu a nemusí se tak stresovat jak co vlastně vynést. Nemusíte se stresovat a zatěžovat ani vy a to je jedna z hlavních výhod našich služeb.

 

Nejen že vás ušetříme stresu, špíny a námahy, ale zároveň vám dokážeme zaručit bezpečný a šetrný způsob vyklízení vašich pozůstalostí v Praze. Na ceně těchto služeb se s vámi vždy vlídně dohodneme podle počtu věcí a velikosti prostor. Zároveň zajistíme i odstranění věcí, které budete chtít vyhodit. Naopak pokud pro vás budou některé věci vzácné, vyklidíme vám je tak, aby se nepoškodily a to i v případě, bude-li se jednat o skleněné vitríny či skříně se skleněnými dveřmi.

 

Vyklízení vašich pozůstalostí v Praze se tak rázem pro vás stane nekomplikovanou, nestresovou, jednoduchou i cenově přijatelnou záležitostí, kterou my kvalitně, svědomitě, rychle, šetrně a komplexně vyřešíme.

Pojištění vůči poškození

Česká pojišťovna

Veškerý náklad, který převážíme,
Vaše věci a nábytek jsou automaticky
pojištěny u České pojišťovny.

Jedinečná nabídka

Zapůjčíme Vám automobil a jednoho kvalifikovaného pracovníka.

Kontaktujte nás

ASV Hrubý
tel.: +420 602 244 056

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakty

ASV stěhování - Žitomírská 640/3, 101 00 Praha 10 - Vršovice - tel.: +420 602 244 056