Stěhování Praha Vyklízení Stěhovací služba

Stěhování bytů a domů

Stěhování bytů a domůBez problémů stěhujeme těžká břemena, jako jsou pianina, klavír nebo přestěhování trezorů.

Jak stěhování bytů probíhá?

V den stěhování bytu přistavíme stěhovací vůz v určený čas před dům. Stěhováci budou nosit jednotlivé předměty a nábytek, kdo bude případně demontovat nábytek, balit demontované části a celkově řídí jednotlivé fáze stěhování, včetně vyhovění specifickým přáním zákazníka. Po přesunu stěhovacího vozu na místo určení opět vedoucí stěhování řídí vykládku v součinnosti se zákazníkem ohledně rozmístění nábytku a vůbec všech stěhovaných předmětů.  

Po vykládce na určená místa stěhováci vybalí veškerý nábytek z ochranných obalů a smontují veškerý demontovaný nábytek. Stěhovací krabice si zákazník ponechává až do úplného vybalení všech svých věcí v nich uložených. Po vybalení pouze kontaktuje stěhovací firmu za účelem jejich odvozu.

Stěhování bytů na klíč

Stěhování na klíč probíhá ve většině fází podobně jako běžné stěhování, pro zákazníka je ovšem mnohem pohodlnější a pohodovější.

Opět po dohodě se zákazníkem se dostaví stěhovací technik a učiní veškeré potřebné prohlídky za účelem stanovení harmonogramu prací a jednotlivých fází balení, demontovaní a stěhovaní věcí a nábytku. Oproti běžnému stěhování se na místo stěhování předem dostaví pracovníci, kteří vše zabalí a připraví, a to buď v předstihu před vlastním dnem stěhování, anebo v dostatečném předstihu v den stěhování. Po převozu na místo stěhování opět stěhováci vše vybalí a rozmístí již v součinnosti se zákazníkem do jednotlivých místností a prostor. Vybalí a smontují veškerý nábytek a poté uklidí veškerý odpad vzniklý po vybalení předmětů.

Napište nám

Pokud máte dotazy, vyplňte prosím tento stručný formulář. Na vaše otázky vám rádi odpovíme co nejrychleji. Případně telefonujte: ASV Hrubý tel.: +420 271 721 323 fax: +420 271 726 579 mobil: +420 602 244 056
E-mail:
Váš telefon:
Zpráva:

Pojištění vůči poškození

Česká pojišťovna

Veškerý náklad, který převážíme,
Vaše věci a nábytek jsou automaticky
pojištěny u České pojišťovny.

Jedinečná nabídka

Zapůjčíme Vám automobil a jednoho kvalifikovaného pracovníka.

Kontaktujte nás

ASV Hrubý
tel.: +420 602 244 056

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakty

ASV stěhování - Žitomírská 640/3, 101 00 Praha 10 - Vršovice - tel.: +420 602 244 056